shutterstock 445131766 800x534 1
Поради Спорт

6 причин тренуватися вдома

Дефіцит часу, грошей або хороших фітнес-центрів поряд з домом – вагомі приводи відкладати тренування до кращих часів. А ви не піддавайтеся! Зробити тіло рельєфним та підтримувати себе у формі можна і не виходячи з дому.

Ви заощаджуєте час

Не потрібно витрачати час на дорогу до фітнес-центру та назад, а ще на збори. Після трудового дня ви напевно думаєте, що треба діставатися фітнес-центру, потім повертатися, а ще й справи не чекають. Тоді на думку спадає думка — пропустити одне тренування. Потім інше. Особливо, якщо зал далеко знаходиться. Вдома займатись легше — нікуди їхати не доведеться. Ви самі складаєте зручний графік тренувань.

Ви заощадите гроші

Щоб займатися вдома, вам не потрібен абонемент та спеціальне екіпірування. Інвентар можна замінити на підручні засоби: книги, пляшки з водою. Поступово ви купите все необхідне. Це будуть ваші особисті речі, що є гігієнічними. Щоправда, на кросівки доведеться витратитись, якщо їх немає. Вони важливі для виконання більшості вправ, щоб не отримати травми.

Ви не будете нікого соромитися

Для тих, хто соромиться ходити в зал через зайву вагу або страх перед скупченням людей, заняття вдома — справжній порятунок. Хоча соромитися взагалі не варто. Тим не менш, швидко долучитися до спорту і відчути себе впевненіше простіше вдома.

Ви самі регулюєте навантаження

На групових заняттях тренери можуть давати або надто інтенсивне для вас навантаження, або слабке – тільки ви знаєте, на що здатні. Вдома ж легше тренуватись у комфортному темпі. Так, спочатку це буде не так просто. Але потім ви навчитеся відчувати своє тіло та давати потрібне навантаження для кожної групи м’язів. Для цього важливо правильно виконувати вправи (ось тут ми радимо звернутися до персонального тренера за парою занять, щоб він вам поставив правильну техніку) і слідкувати за самопочуттям.

Ви займатиметеся в комфортних умовах

Ви нікому не заважаєте і вам ніхто не заважає. Можна будь-якої миті провітрити кімнату. Тоді як у залі, особливо у популярний час, іноді доводиться чекати черги на тренажер або штовхатися на групові заняття. Кондиціонер теж часто працює у невідповідному режимі, а душ ламається. Звичайно, це не завжди так, але всяке трапляється.

Ви натренуєте силу волі та дисципліну

Так, щоб займатися вдома, важливо розвивати ці риси. Потрібен постійний стимул, адже у вас немає абонемента. Спочатку нелегко, але потім це чудова нагода пишатися собою і тими результатами, яких ви змогли досягти самостійно, без зайвих витрат.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь