7 samyh kalorijnyh i bespoleznyh produktov 16775934201405593752
Харчування

7 найкалорійніших і непотрібних продуктів, які заважають вам створити ідеальне тіло

У нашому раціоні в основному є дві основні категорії продуктів із “порожніми” калоріями:

  • з великою кількістю цукру чи інших підсолоджувачів у складі;
  • з високим вмістом жирів та олії.

Підсолоджені напої Лимонади, спортивні та фруктові смузі, соки.

Обов’язково перевіряйте склади напоїв на доданий цукор. Особливо підступні в цьому випадку саме соки, які здаються нам кориснішими внаслідок своєї натуральності.

Готові кавові та чайні напої (гарячі чи холодні)

Наприклад, каву, яку можна знайти на полиці у супермаркеті. Такі напої перевантажені цукром: одна баночка містить близько 190 ккал або майже 8 ч. л. цукру.

Закуски

Випічка та батончики для сніданку/зернові батончики/хліб для тостів (той, що може зберігатися тижнями та залишатися свіжим), батончики з гранолою та для сніданку потрапляють до цієї категорії.

Гранола теж любить вдавати корисну їжу, але насправді ми з’їдаємо практично чистий цукор – в одному батончику мюслі може міститися близько 200 ккал або майже 5 ч. л. цукру.

Підсолоджені пластівці для сніданків або каші швидкого приготування

Перевірте етикетки, перш ніж купувати каші, які заварюються простим додаванням окропу. Пакет вівсянки швидкого приготування містить близько 150 ккал або 4 ч. л. цукру. Цукор зазвичай стоїть на другому місці у складі.

Приправи

Майонез, кетчуп, соєвий соус можуть підкинути багато порожніх калорій. Майонез очолює цей список, тому що він не тільки містить велику кількість жирів, але й часто має доданий цукор. Багато людей додають у бутерброд близько 2 ст. л. майонезу чи соусів на його основі. А це близько 198 ккал та 22 г жиру — одного соусу вистачило б на окремий перекус за кількістю калорій.

Чіпси та попкорн для приготування в мікрохвильовці

Пакет картопляних чіпсів вагою 120 г містить близько 303 ккал та 20 г жиру. Упаковка попкорну містить 435 ккал та 25 г жиру. При цьому самі картопля та кукурудза, які йдуть на приготування цих популярних снеків, мають поживну цінність.

Заморожені напівфабрикати

Прогуляйтеся по відділу із замороженими продуктами, і ви знайдете десятки упакованих страв, які просто чекають, коли ви їх вже приготуєте: слойки, піци, пельмені та інше. Проблема в тому, що вони сповнені частково гідрогенізованих жирів та олій. Усього одна упаковка піци пепероні з морозильника містить близько 510 ккал та 26 г жиру. Стережіться таких продуктів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь