o WASHING YOUR FACE facebook
Поради Здоров’я

8 помилок, які ви допускаєте, коли умиваєте обличчя

Часто дуже прості правила можуть бути ключовими у правильному догляді за шкірою. Зробили добірку, яка вам точно знадобиться:

Ви вмиваєте обличчя понад два рази на день

Занадто часто контактування шкіри обличчя з водою може спровокувати появу подразнень або взагалі призвести до нестачі вологи. На зневодненій шкірі з’являються лущення, виникає відчуття стягнутості, і зморшки починають швидше «прикрашати» обличчя — навряд чи це комусь треба. Тому, щоб не побачити в дзеркалі ці неприємні наслідки, можна вмивати обличчя лише двічі на день: вранці та ввечері.

Ви довго вмиваєте обличчя

Але багато хто може захопитися і самим процесом: ретельно і довго масажувати обличчя пінкою або гелем. Цього шкіра теж не потребує. Якби вона вміла говорити, то благала б не намилювати обличчя цілих п’ять хвилин, а тим більше не наносити так багато вмиваючого засобу.

Ви використовуєте скраб більше одного разу на тиждень

Скраб потрібно використовувати дуже акуратно. За написами на упаковці «прекрасно очищає пори і робить матовою шкіру» ховається підступний засіб. Не будемо лукавити, він і справді може прекрасно очистити пори і зробити матовою шкіру, але тільки при обережному і правильному використанні. Помірність – ключовий фактор.

Ви використовуєте засіб не для свого типу шкіри

Не знаєте, який тип шкіри? Тоді не ризикуйте і не купуйте засоби, думаючи при цьому та яка різниця. Величезна! У кожного типу шкіри свої потреби, і склади засобів для них мають суттєво відрізнятися. У засобі для чутливої ​​шкіри повинні бути присутніми азулен, алое вера та пантенол; для проблемної – бензоїлпероксид, ізотретиноїн та іхтіол; для жирної – фруктові кислоти, саліцилова кислота та зелений чай; для нормальної – бета-глюкан, сквален та олігосахариди. Також є нюанси, які важливо знати: незалежно від того, суха або жирна у вас шкіра, уникайте засобів, де є барвники, парабени та жорстке мило (воно пересушує шкіру, оскільки містить багато лугів) .

Ви знімаєте макіяж за допомогою спеціальних серветок

Перед сном треба змивати макіяж – це обов’язковий захід, про який не варто вже згадувати. Очищення від макіяжу забезпечить красу та здоров’я шкіри. Але ось теми серветок ми торкнемося. Як у нас зазвичай буває: приходимо з роботи дуже втомленими, до ванної кімнати йти немає сил, і згадуємо, що є серветки, що очищають, якими час від часу користуємося. Відмінний засіб — і макіяж знімає, і нібито очищає (адже написано «очищають»), і з ліжка вставати зайвий раз не треба. Насправді ж не все так здорово. Макіяж серветки прибирають, але шкіру не очищають, а навпаки роблять їй тільки гірше.

Ви забуваєте мити руки

Після приходу з вулиці ми одразу йдемо мити руки, потім займаємося домашніми справами і не завжди маємо справу з ідеально чистими речами. Багато хто на це не звертає уваги і спокійно починає процедури з очищення шкіри: доторкається до неї, масажує, старанно щось втирає. Напевно, немає необхідності розповідати, що бруд, що з’явився на руках, може запросто потрапити на обличчя, проникнути в пори і тим самим спровокувати запалення і почервоніння.

Ви вмиваєтеся гарячою водою

Можуть бути дві причини, через які ви любите вмивати обличчя гарячою водою: ви просто любите гарячу воду або хочете розкрити пори. Але поспішаємо зруйнувати черговий міф: пори не можуть відкриватися, ні закриватися. Якщо ви вмиваєтеся тільки гарячою або холодною водою (або чергуєте їх), то викликаєте почервоніння, або купероз. Знайдіть баланс, щоб вмиватися правильно: налаштуйте воду оптимальної температури, і шкіра (отже, і ви) буде задоволена.

Ви використовуєте один і той же рушник для особи протягом тижня

Щоб ранкове або вечірнє очищення не пройшло даремно, використовуйте чистий рушник щоразу і щодня. Рушник – ідеальне середовище для розмноження бактерій, які з радістю “перебігають” на обличчя. Не зустрітися з непередбачуваними наслідками можна лише одним помахом руки – кинувши рушник у пральну машину. Підготуйте, наприклад, у неділю відразу всі рушники на тиждень уперед, і тоді подібних проблем точно не виникне. І до речі, якщо ви віддаєте перевагу паперовим серветкам через їхню простоту і зручність використання, від цієї звички краще відмовитися: такі серветки грубіші за структурою і можуть травмувати шкіру.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь