fitwirrcom 800x534 1
Поради Здоров’я

8 способів розслабитися, про які ви навіть не підозрювали

Настав час, коли необхідно зняти емоційний стрес? Спробуйте наші поради – вони повинні допомогти!

  1. Використовуйте спокійні кольори в одязі

Певні кольори допомагають розслабитися, але ви завжди повинні враховувати свій внутрішній світ. Якщо ви працюєте до знемоги і змагаєтеся навіть з самим з собою, то «водні» кольори – це ваша гамма. Синій і зелений знімуть стрес. Якщо ви спокійна людина, вам підійдуть пастельні відтінки і кольори землі. Прикрасьте ними ваш робочий стіл або спальню або надіньте блузку заспокійливого кольору, якщо відчуваєте, що день буде важким.

  1. Видаліть додатки соцмереж з телефону

Нелегко видалити з телефону додатки соцмереж. Але не турбуйтеся, вони залишаться на вашому комп’ютері. Використання просунутих технологій – одна з причин стресу і занепокоєння. Коли людина постійно відволікається, непросто сфокусуватися на сьогоденні, отримувати задоволення від невеликих подій, уповільнити швидкий хід життя. А відсутність соціальний мереж допоможе зосередитися на головному.

  1. Розслабляйтеся вранці

Підйом по першому дзвінку будильника може бути ефективним, але це може бути стресом у вашому житті. Починайте ранок з 10-15 хвилин релаксації: помедитируйте, прочитайте журнал або просто насолодитеся тишею. Це допоможе підготуватися до майбутнього дня і впоратися з будь-якою справою.

  1. Використовуйте олії апельсина або троянди

Забудьте про лаванду. Наступного разу, коли відчуєте напругу і стрес, покличте на допомогу олії апельсина або троянди. Запах допоможе розслабитися як тілу, так і розуму. Спробуйте б’юті-продукти на основі заспокійливих ароматів. Можна додати пару крапель олії в лосьйон для тіла – і поки ваша шкіра буде зволожувати, розум заспокоїться.

  1. Застосовуйте правило 16 секунд

Всього 16 секунд досить, щоб розслабитися. Спочатку подумайте про те, що вас турбує в останні дні. Потім зробіть вдих і уявіть, як повітря проходить через легені. Затримайтеся на мить і видихніть, уявляючи, як потік повітря піднімається через горло і виходить через ніс. Ця техніка швидко і ефективно допоможе вам зняти стрес.

  1. Спілкуйтеся з друзями

Ви не просто так телефонуйте друзям, коли вам погано, цьому є наукове пояснення. Спілкування з друзями створює амортизатор для гормону стресу кортизолу, згідно з дослідженням Developmental Psychology. До того ж шанс, що ваш друг захоче прогулятися, високий, а це також допоможе розслабитися.

  1. Винесіть себе за межі стресовій ситуації

У періоди тривоги у людини часто виникає емоційне попередження, наприклад починає боліти живіт. Іноді ми робимо щось неправильно, те, що нам не властиво – і це теж викликає стрес. У цей момент зупиніться на п’ять секунд, озирніться, відкиньтеся на спинку стільця або на п’яти, щоб відокремити себе від співрозмовника або підлоги. Ця техніка допоможе заспокоїтися і не дасть вам сказати зайвого.

  1. Посміхніться

В хорошому ви настрої чи ні, це не грає ролі – проста посмішка вмить змусить вас трохи розслабитися. Згідно з дослідженням Psychological Science, у тих учасників експерименту, хто посміхався після стресової події, пульс був нижче, ніж у тих, у кого зберігалося нейтральне обличчя. Таким чином, посмішка знижує стрес для організму.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь